Wystawa kanarków i ptaków egzotycznych odwołana.
Związek Hodowców Kanarków EGZOTA organizuje konkurs kanarków harceńskich, kolorowych, kształtnych i ptaków egzotycznych – bez wystawy otwartej dla publiczności.

Konkurs kanarków harceńskich, kolorowych, kształtnych i innych ptaków zostanie przeprowadzony w salach Sosnowieckiego Centrum Organizacji Pozarządowych  przy Placu Kościuszki 5.
- w sobotę 13 listopada 2021 konkurs kanarków kolorowych, kształtnych i ptaków egzotycznych ( przyjęcie ptaków w piatek 12 listopada godz 17-19),
- w niedzielę 14 listopada 2021 konkurs kanarkow harceńskich (przyjęcie ptaków w sobotę 13 listopada godz 17-19)

Karta zgłoszeniowa do pobrania pod adresem http://egzota.pl/images/2021/wystawa/Wystawa_2021_karta.pdf

 


W konkursie będą uczestniczyć jedynie ptaki zgłoszone wcześniej w sposób pisemny: na spotkaniu hodowców 7 listopada, mailowo na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., sms - tel 602 365 443, lub na messengera do prezesa Związku.
Ptaki można zgłaszać do niedzieli 7 listopada do godziny 18.00. Obrączki ptaków można zgłaszać/zmieniać do czwartku 11 listopada do godziny 21.00.

W przypadku zwiększenia obostrzeń związanych z COVID19  zgłoszeni hodowcy będą umawiani w celu przyjęcia i odebrania ptaków po cztery osoby na 20 minut.

Na podstawie ilości zgłoszonych ptaków określimy czy konkurs przeprowadzimy w jednej, dwóch czy trzech salach oraz ostatecznie zdecydujemy o ilości sędziów. W sali z oceną oprócz sędziego przebywać będą dwie osoby donoszące ptaki oraz osoba opisująca karty ocen.

Przyjmowanie kanarków kolorowych , kształtnych i ptaków egzotycznych odbędzie się w piątek 12 listopada w godzinach 17.00 do 19.00
Przyjmowanie kanarków harcenskich odbędzie się w sobotę 13 listopada w godzinach 17.00 do 19.00

Odbiór ptaków po ocenie odpowiednio do sekcji ptaków w sobotę lub niedzielę od godziny 17.00.

Opłata kolekcyjna zostaje ustalona na poziomie:
– 15 zł za kolekcję,
– 5 zł za ptaka pojedynczego.

Życzę wszystkim dużo zdrowia, a dodatkowo hodowcom Egzoty jak najwyższej punktacji ocenianych ptaków na naszych Mistrzostwach.